Compare properties

Real estate in Bulgaria on the map

Found 7703 listings:
For Sale
39 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 6
For Sale
104 600 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 71 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 6
For Sale
65 700 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 6
For Sale
46 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 49 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 5
For Sale
32 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
42 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
37 500 € 920 € / sq.m.
  • Area: 41 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
47 700 € 990 € / sq.m.
  • Area: 48 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 6
For Sale
48 600 € 840 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 6
For Sale
147 300 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 6
For Sale
26 200 € 790 € / sq.m.
  • Area: 33 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
28 500 € 860 € / sq.m.
  • Area: 33 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.