Compare properties

Property price in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
76 700 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Storey: 4
  • Storeys count: 8
  • Bedrooms: 1
For Sale
37 500 € 920 € / sq.m.
  • Area: 41 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
42 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
For Sale
57 200 € 710 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 6
For Sale
29 100 € 540 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Storey: 6
  • Storeys count: 6
For Sale
59 800 € 610 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 7

Property prices in Bulgaria - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7703 objects.