Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
135 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 521 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
125 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
47 000 € 290 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
75 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 529 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
300 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
89 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
36 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 790 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
59 000 € 450 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
75 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
54 500 € 990 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 270 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
129 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2