Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
70 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
135 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 300 € 950 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
60 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 495 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
110 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 231 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
185 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
75 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3