Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
50 700 € 320 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
34 200 € 60 € / sq.m.
  • Area: 604 sq.m.
  • Plot Area: 2940 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
147 500 € 490 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
33 000 € 200 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
53 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
61 300 € 510 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 970 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
248 100 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
106 300 € 560 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
94 500 € 630 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
35 400 € 370 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 1855 sq.m.
  • Bedrooms: 2