Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
81 400 € 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
81 400 € 580 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
27 800 € 230 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 517 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
57 600 € 640 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1126 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3