Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
73 300 € 950 € / sq.m.
  • Area: 77 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
44 200 €

Flat, Gorna Kula, Bulgaria

Gorna Kula, Bulgaria Details
  • Storey: 6
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 1