Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
1 258 900 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 343 sq.m.
  • Plot Area: 1067 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
139 800 €

Flat, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Plot Area: 68 sq.m.
  • Storey: 1
For Sale
318 600 €

Flat, Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia

Karlovy Vary, Karlovy Vary Region, Czechia Details
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Storey: 4