Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
316 200 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
388 900 € 1 620 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1073 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
377 100 € 1 020 € / sq.m.
  • Area: 371 sq.m.
  • Plot Area: 1023 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
443 600 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 2
For Sale
608 800 € 450 € / sq.m.
  • Area: 1340 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 7
For Sale
304 400 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 1291 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
248 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 7
  • Bedrooms: 3