Compare properties

Real Estate Czechia

Found 5269 listings:
For Sale
259 100 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 497 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
769 300 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1453 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
462 500 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 496 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
685 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 492 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
337 500 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 846 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
212 400 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 2
For Sale
386 500 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 999 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 8
For Sale
613 500 € 4 380 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 843 sq.m.
  • Storeys count: 2