Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
80 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
85 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1501 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
439 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 1040 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
78 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 1825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
35 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 500 € 870 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 1381 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
99 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 6740 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 4010 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2