Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
120 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 2 hectares
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 5600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
147 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 1004 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
99 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 1937 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
160 000 € 1 450 € / sq.m.

Other Pieksaemaeki, Finland

Pieksaemaeki, Finland Details
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 3 hectares
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2