Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
49 000 € 750 € / sq.m.

Other Rautjaervi, Finland

Rautjaervi, Finland Details
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
58 000 € 2 520 € / sq.m.

Other Imatra, Finland

Imatra, Finland Details
  • Area: 23 sq.m.
  • Plot Area: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
44 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
39 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
67 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1