Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
488 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 2440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
439 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 193 sq.m.
  • Plot Area: 1040 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
78 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 1825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
35 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
67 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 27 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
118 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 998 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 737 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
132 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
375 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 266 sq.m.
  • Plot Area: 11050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
140 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 1448 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
89 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 4010 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2