Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
50 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
45 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 27200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
45 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 27 sq.m.
  • Plot Area: 8570 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
40 000 € 620 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 342300 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
43 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 8812 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
40 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
36 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 31 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
35 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4449 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1