Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
186 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1287 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
285 000 € 5 700 € / sq.m.

Other Taipalsaari, Finland

Taipalsaari, Finland Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 28
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
53 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 959 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 52600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
199 000 € 2 550 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
26 800 € 740 € / sq.m.
  • Area: 36 sq.m.
  • Plot Area: 3060 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
28 500 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 19 sq.m.
  • Plot Area: 10850 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1