Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
130 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 4010 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
49 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 2660 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 10556 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
163 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 5460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Plot Area: 1558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 33860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
68 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4790 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1