Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
89 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 1109 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
129 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
134 000 € 1 490 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1611 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
183 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 499 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
189 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 486 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
325 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1907 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
199 800 € 1 010 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Plot Area: 7860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
118 000 € 690 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Plot Area: 998 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 737 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
132 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 179 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 950 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
69 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Plot Area: 6740 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1