Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
163 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 46 sq.m.
  • Plot Area: 7450 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
89 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
175 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 918 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
238 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
217 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1221 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
95 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 14280 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
264 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 825 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
149 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 1190 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
229 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4887 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
186 000 € 1 790 € / sq.m.

Beautiful house, Savonlinna, Southern Savonia, Finland

Savonlinna, Southern Savonia, Finland Details
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
299 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
275 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 189 sq.m.
  • Plot Area: 3860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2