Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
25 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 28 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 2
For Sale
63 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
179 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 3370 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
75 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
370 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 16500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 7550 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
155 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
25 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 2 hectares
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
51 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Plot Area: 1825 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1