Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
77 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 51 sq.m.
  • Plot Area: 3580 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
74 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 36 sq.m.
  • Plot Area: 13400 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
72 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2