Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
162 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 941 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
450 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
49 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
148 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 8170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 74261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 6350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
330 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
97 600 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3867 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
68 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 1319 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
263 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 58900 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
120 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1152 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
149 000 € 770 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
113 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 1449 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1