Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
174 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
95 000 € 2 020 € / sq.m.

Other Ruokolahti, Finland

Ruokolahti, Finland Details
  • Area: 47 sq.m.
  • Plot Area: 4
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
159 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 886 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
44 000 € 460 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
39 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
109 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
35 000 € 490 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1