Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
450 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
49 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 73 sq.m.
  • Plot Area: 2050 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
148 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 8170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 74261 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 6350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
330 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
97 600 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3867 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
68 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 1319 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
328 000 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
147 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2