Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
450 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1501 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
119 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 812 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
137 000 € 840 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
377 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 35700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
186 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 1287 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
285 000 € 5 700 € / sq.m.

Other Taipalsaari, Finland

Taipalsaari, Finland Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 28
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2