Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
57 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Plot Area: 4010 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
57 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 59 sq.m.
  • Plot Area: 5780 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
48 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 26 sq.m.
  • Plot Area: 15120 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
47 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 15730 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
38 500 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 25 sq.m.
  • Plot Area: 11900 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
38 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 42 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
36 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
78 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 58441 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
238 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
217 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1221 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1