Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
115 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 1128 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
159 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 1928 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
129 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 1360 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
81 500 € 540 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 6350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
330 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
97 600 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3867 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
68 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 1319 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
600 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 289 sq.m.
  • Plot Area: 1558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 33860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 7
For Sale
68 000 € 680 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 4790 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
328 000 € 4 100 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
92 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 63 sq.m.
  • Plot Area: 11800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
230 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2