Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
315 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 8192 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 990 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 5800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 4010 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
270 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 6657 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
219 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 5382 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
72 000 € 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 500 000 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 32 sq.m.
  • Plot Area: 2280 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
132 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
87 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 19822 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1