Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
119 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 500 000 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 39000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 32 sq.m.
  • Plot Area: 2280 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
132 000 € 800 € / sq.m.
  • Area: 166 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
87 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 19822 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
75 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 140 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 1128 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
159 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 1928 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
49 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 2660 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 86 sq.m.
  • Plot Area: 10556 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
163 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 178 sq.m.
  • Plot Area: 5460 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
249 000 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 6350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
330 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
97 600 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3867 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1