Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
42 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 570 € / sq.m.
  • Area: 79 sq.m.
  • Plot Area: 964 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
42 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 1385 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 1767 sq.m.
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 5
For Sale
330 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 5870 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
97 600 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Plot Area: 3867 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
77 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 51 sq.m.
  • Plot Area: 3580 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
68 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 56 sq.m.
  • Plot Area: 1319 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1124 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
320 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 1417 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1248 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2