Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
Price on request
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 597 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
3 200 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 868 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
165 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
94 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 67 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
375 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3