Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
165 000 € 2 540 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3