Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
470 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 352 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
410 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
105 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
240 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2045 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
150 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3