Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
280 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
500 000 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
450 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
282 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 1092 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3