Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
131 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
225 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
310 000 € 1 190 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
510 000 € 5 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
635 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
652 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 211 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3