Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
2 800 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
99 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 900 € 330 € / sq.m.
  • Area: 18 sq.m.
  • Plot Area: 18 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
290 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
430 000 € 1 790 € / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 248 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3