Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 385 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
185 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
150 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
180 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
For Sale
1 800 000 € 11 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1615 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
180 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 800 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 364 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 10