Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
695 000 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
158 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
360 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
200 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 218 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
Price on request
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
190 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 8
For Sale
120 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
190 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 69 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
160 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4