Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
65 000 € 390 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
320 000 € 1 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
160 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 4475 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2