Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 050 000 € 7 500 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 000 € 580 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
340 000 € 1 790 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
110 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6
For Sale
600 000 € 1 330 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 €
  • Plot Area: 8300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 8
For Sale
210 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 5