Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
17 368 000 ₽ 140 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
20 581 000 ₽ 374 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Storey: 3
  • Storeys count: 1
For Sale
29 525 000 ₽ 151 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 195 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
9 552 000 ₽ 100 500 ₽ / sq.m.

Other Khal, Central Macedonia, Greece

Khal, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
19 104 000 ₽ 131 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3