Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
480 000 € 1 420 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 338 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 6 480 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
650 000 € 2 100 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 4150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 6200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
70 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 44 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1