Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
130 000 € 820 € / sq.m.
  • Area: 159 sq.m.
  • Plot Area: 6800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
180 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
180 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 185 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
330 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
320 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 135 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
360 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
86 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 1 440 € / sq.m.
  • Area: 520 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
150 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2