Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
685 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
60 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 102 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
360 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
340 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
395 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
425 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3