Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
750 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
115 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1