Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
100 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
Price on request
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
144 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 1
For Sale
65 000 € 1 050 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Plot Area: 79 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
360 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
144 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 402 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1