Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
470 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1082 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
140 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
800 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
800 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
1 300 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3