Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
260 000 € 2 600 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Storey: 2
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
50 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 35 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
290 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
200 000 € 4 000 € / sq.m.

Other Khal, Central Macedonia, Greece

Khal, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
149 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2