Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
110 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
700 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 500 000 € 9 570 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
200 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
76 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 58 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
72 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
126 500 € 2 110 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 102 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
127 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 61 sq.m.
  • Plot Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
138 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 61 sq.m.
  • Plot Area: 206 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2