Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
400 000 € 1 170 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 342 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
220 000 € 2 590 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
7 900 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 9000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 200 000 € 27 500 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
55 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 47 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
200 000 € 880 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
250 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 204 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
215 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2